فهرست

تولد بیش از ۲۷۰۰ فرزند در مرکز ناباروری فاطمه الزهرا (س) بابل

بمناسبت هفته جمعیت و جوانی، رئیس بیمارستان فاطمه الزهرا (س) از بدنیا آمدن ۲۷۳۳ فرزند در این مرکز خبر داد و گفت: زوجین نابارور می توانند از طرح های حمایتی برکت، بسیج و ۹۰ درصد در این مرکز بهره مند گردند.

27اردیبهشت ماه روز ملی ارتباطات و روابط عمومی گرامی باد

اولین شرط برای داشتن یک ارتباط خوب، سخن گفتن از روی علم، آگاهی و اطلاع است.۱۷ می سال ۱۸۶۵ اولین پروتکل تلگراف در پاریس امضا شد وسالهاست که این روز بعنوان روز ارتباطات جشن گرفته می شود.

روز جهانی ایمنی و بهداشت حرفه ای بر عرصه کار و تلاش و تولید گرامی باد

هرساله سازمان بین المللی کار (ILO) شعاری را به مناسبت روز جهانی ایمنی و بهداشت کار انتخاب می کند و مراسم آن را در 28 آوریل هر سال برگزار می کند. شعاری که سازمان ILO برای سال 2022 در نظر گرفته است عبارتست از: با همکاری همدیگر، فرهنگ ایمنی و سلامت مثبتی را بسازیم.

حلول سال نو و بهار طبیعت (عید سعید نوروز 1401)مبارک باد

حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت را به تمامی عزیزان تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت،عزت،نشاط،پویایی همراه با معنویت را از درگاه خداوند بزرگ و سبحان برای شما عزیزان مدافع سلامت مسئلت می‌نماییم

دوازدهمین بسیج ملی اطلاع رسانی تغذیه ۱۵ الی ۳۰ دیماه ۱۴۰۰

بسیج ملی اطلاع رسانی تغذیه از 15 تا 30 دیماه، با شعار" تغذیه، کرونا، واکسیناسیون" آغاز گردید. پیروی از الگوی غذایی سالم شرط اصلی سلامتی است و مراقبت از سلامتی به خصوص در شرایط فعلی شیوع بیماری کرونا ویروس، یک وظیفه فردی است.

۱۹۰؛ تنها سامانه پاسخگویی وزارت بهداشت

دکتر محمد حسین حیدری مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت: اکنون امکان ارتباط با سامانه های ۱۴۹۰، ۱۵۹۰ و ۱۶۹۰ وجود ندارد و تنها راه ارتباطی مردم با وزارت بهداشت شماره ۱۹۰ است.

درباره اچ آی وی( HIV/AIDS) ایدز بیشتر بدانیم؟

HIV از طریق مایعات بدن مانند خون و منی وارد جریان خون می شود. وقتی وارد خون شد، به سلول های CD4 حمله کرده و آنها را از بین می برد. CD4 سلول های مربوط به سیستم ایمنی هستند. وقتی این سلول ها تخریب شوند، بدن قادر به مبارزه با بیماری ها نخواهد بود.

توزیع سبد غذایی در روز شنبه مورخ 28 اردیبهشت 1398 برای یکصد نفر از مادران باردار دارای سوء تغذیه و فقر مالی

سبد غذایی برای یکصد نفر از مادران باردار دارای سوء تغذیه و فقر مالی در محل شرکت تعاونی مرکز بهداشت بابل در روز شنبه مورخ 28 اردیبهشت 1398 توزیع می گردد.